Winterswijkse Schietbond

Uitslagen zondag 29 januari

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (maandag 30 januari 2023 21:01) Geschreven door Herbert Legters zondag 13 november 2022 00:00

De uitslagen van zondag 29 januari zijn ingevoerd en verwerkt in de standen. Ook is wedstrijd 90 ingehaald en hiermee zijn alle wedstrijden tot en met deze zondag afgehandeld. 

 

Hoogste schutters van de dag per klasse

 

Open vizier    
klasse: A1  
Buksveld 2 Wim Pennings 117
klasse: B1  
Juliana 6 Jan Stemerdink 118
klasse: C1  
Nimrod 4 Henk ten Hagen 117
klasse: D1  
K.S.V. 2 G.J. Hendriksen 113
Nimrod 6 S. Prinsen 113
     
Diopter    
klasse: H  
CSV 1 A. ten Dolle 133


  

 

Nog openstaande wedstrijden:

 

 

 

 

Finale Boetebeker 2022-2023

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (dinsdag 31 januari 2023 21:47) Geschreven door Herbert Legters zondag 22 januari 2023 14:26

De volgende teams hebben zich geplaatst voor de Finale Boetebeker 2022/2023

Deze wordt gehouden op maandag 6 maart 2023.

De wedstrijden worden verschoten in het Ver. Gebouw Juliana Gosselinkweg 14 Woold

De eerst genoemde teams kunnen oefenen van 19.30u t/m 19.45 en de tweede genoemde teams van 19.45 t/m 20.00u.

de volgende Boetebekers moeten nog ingeleverd worden en wel bij de 2Competitie Leider Jan Stemerdink 0543537751 of 0620026811 Olden Goorweg 12, Woold.

Kl. H SVK 1 Kl. A  Nimrod 3 en Kl. B. Jul. 5 . Kl. C. Motorsch. 1. Kl. D. Diana 4.

 

Di. Kl. A. Eendr. 1. Kl. B. WTM 1.

Open vizier  
Klasse H SVK 1 DSV 1
Klasse A Eendracht 1 Nimrod 2
Klasse B SVK 2 CSV 2
Klasse C de Treffer 3 WTM 2
Klasse D DSV 4 CSV 4
     
Diopter    
Klasse A CSV 1 SVK 1
Klasse B SVK 2 Nimrod 2

 

   

bepaling aftrek eerstejaars opgelegd schutters

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (woensdag 04 januari 2023 09:42) Geschreven door Herbert Legters dinsdag 03 januari 2023 22:52

 Onderstaande schutters zijn dit seizoen begonnen met opgelegd schieten. Na de eerste helft wordt de aftrek bepaald voor de tweede helft van de competitie. 

vereniging team stnr. schutter gemid. klasse aftrek
             
BSV  4 20 B. Oonk 105 D1 -3
Buksveld 5 24 Frans Wolterink 94 B2 0
CSV 4 18 A. Geurkink 98 D1 0
CSV 4 21 J. Berenschot 108 D1 -6
DSV 99 31 Willy ten Dolle-Slotboom - res ES
de Treffer 2   H.J.W. Slotboom 114 B1 -4
de Treffer 3 15 J. Wamelink 111 C1 -4
Eendracht 2 9 J. Boeijink 112 C1 -5
Juliana 6 28 Harrie Vervelde 109 B1 0
Juliana 7 32 Jan Stronks 97 C2 0
Juliana  7 35 Jan Prinsen 108 C2 -1
KSV 1 3 W. Hannink 112 B1 -2
Nimrod 6 29 Hanny Ubbink - D1 ES
Nimrod 6 30 A. Troost 92 D1 0
Nimrod 7 34 A. te Brummelstroete 114 C2 -7
Nimrod  7 35 A. Heling 98 C2 0
Nimrod 8 40 J. Rhebergen 90 D1 0
WTM 3 13 Henk ten Dolle 114 B2 -4
WTM 3 14 Wim Slotboom 108 B2 0

 

   

teams kwartfinale Boetebeker 2022-2023

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (zondag 11 december 2022 21:36) Geschreven door Herbert Legters zondag 11 december 2022 21:35

 De volgende teams hebben zich geplaatst voor de kwartfinale Boetebeker 2022-2023

 

Open vizier    
     
Klasse H Klasse A  
Diana 1 BSV 1  
DSV 1 de Treffer 1  
Juliana 1 Diana 2  
Nimrod 1 DSV 2  
SVK 1 Juliana 2  
  Juliana 3  
  Nimrod 2  
  Nimrod 3  
     
     
Klasse B Klasse C Klasse D
BSV 2 Diana 3 BSV 4
CSV 2 Eendracht 2 CSV 4
de Treffer 2 Juliana 7 DSV 4
Juliana 5 Juliana 8 Juliana 9
Juliana 6 Nimrod 4 KSV 2
KSV 1 Nimrod 7 Nimrod 6
Nimrod 5 SVK 5 Nimrod 8
SVK 2    
     
     
Diopter    
     
Klasse A Klasse B  
CSV 1 Eendracht 2  
Eendracht 1 Nimrod 2  
Nimrod 1 SVK 2  
SVK 1    
WTM 1